Cabrio Bakımı

Cabrio, araçlarda kolay bozulan bir donanım olduğu için cabrio bakımı mutlaka yapılması gerekmektedir. Karşılaşacağınız büyük maddi sorunların önüne geçmek için mutlaka Cabrio bakımlarınızı yaptırınız. Birlik Cabrio olarak her marka/model aracın Cabrio bakımını yapmaktayız! Cabrioların bizlere gelen ve genellikle belirli araç ve modellerde kronikleşmiş arızalar vardır.

Tüm Marka Model Araçlarınızın Cabrio açılır tavan tamir, bakım ve onarım hizmetleri Birlik Cabrio bünyesinde tecrübeli kadromuzla yapmaktayız. “Cabrio Su Alıyor, Cabrio Açılmıyor, Cabrio Camı Kırıldı, Cabrio Yarım Açılıyor, Cabriodan Ses Geliyor, Cabrio Yedek Parçası, Cabrio Motoru Neden Çalışmıyor?” gibi şikayetlerinizi firmamız bünyesinde tecrübeli kadromuzla çözümlemekteyiz.

Cabrio bakımı konusunda tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktayız. Başta Bursa Cabrio bakımı olmak üzere İstanbul Cabrio, Ankara cabrio, Kocaeli cabrio, Yalova cabrio, Balıkesir cabrio, İzmir cabrio, Çanakkale cabrio gibi tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktayız. Hemen bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz!

Cabrio Nedir?

Günlük dilde üstü açık araba olarak bilinen cabrio; açılıp kapanabilen tavanlı, bütünü ile indirilebilir cam fonksiyonuna sahip, iki ya da dört kapıdan oluşan karoser tipi binek otomobillerdir. Özellikle Avrupa ülkelerinde yoğun ilgiye sahip olan cabrio tipi araçlar, tavan dizaynı yönünden kendi içinde iki sınıfa ayrılmaktadır. Tenteden oluşturulan ” softtop ” modeli, bu sınıfların ilki ve tüketiciler tarafından en fazla ilgi görendir. Metalden oluşturulan ” hardtop ” modeli ise, softtop kadar rağbet görmese de şıklığı ile dikkat çekmektedir.

Cabrio Nedir? | Tasit.com