Cabrio Tamiri

Cabrio arızaları arabalarda en çok rastlanan arızalardır. Hele bakımları yapılmadığı durumlarda Cabrio arızası içten bile değil! Her türlü marka/model aracın cabrio tamiri Birlik Sunroof’ta profesyonelce yapılmaktadır.

Her türlü aracın cabrio sorunlarını profesyonel kadromuzla onarmaktayız. Açılmayan, yavaş çalışan cabriolarınız için ücretsiz checkup yaparak net maliyet fiyatını çıkartıp sizlere sunuyoruz. Kaliteli ve orjinal yağlar ile cabriolarınızın bakımını yapıyoruz. Uygulama yaptığımız aracınızı sizlere belirtilen zamanda teslim etmekteyiz.

Cabrioların genel olarak arıza sorunları bilinçsiz kullanma ve sanayi yağları ile (Gress yağ) müşterinin bilinçsizce bakım yapmaya çalışmasıdır. Sanayi yağları su ve tozu mıknatıs gibi çekmekte, toz ve pislikler kızak aralarına sıkışarak mekanizmanın sıkışmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Cabrio bakımlarınızda orjinal yağlar kullanmanız ve periyodik olarak bakımlarını yaptırmanız önerilir.

Cabrio Tamiri Nedir?

“Cabrio” terimi sadece otomobiller için kullanılıyor. Kelime basitçe dönüştürmek anlamına gelir ve bir aracın çatılı olandan tavansız olana dönüştürülebileceği gerçeğini anlatır. Dönüştürülebilir kelimesi, bugün otomobil endüstrisinde daha yaygın olarak kullanılan bir terimdir.

Günümüzde, terim en çok katlanır kaputu olan herhangi bir dönüştürülebilir arabaya atıfta bulunmak için kullanılmaktadır.

Üstü Açık Arabalar Ve Fiyatları - Arabahaberim.com

Cabriolet (diğer yazılışılarıyla kabriyolecabriokabriyo), tavanı açılıp kapanabilen otomobil türü.

Tavanı tenteden yapılmışsa softtop, tavanı metalden yapılmışsa hardtop diye kendi arasında sınıflandırılır.

Cabrio Bakımı

Cabrio, araçlarda kolay bozulan bir donanım olduğu için cabrio bakımı mutlaka yapılması gerekmektedir. Karşılaşacağınız büyük maddi sorunların önüne geçmek için mutlaka Cabrio bakımlarınızı yaptırınız. Birlik Cabrio olarak her marka/model aracın Cabrio bakımını yapmaktayız! Cabrioların bizlere gelen ve genellikle belirli araç ve modellerde kronikleşmiş arızalar vardır.

Tüm Marka Model Araçlarınızın Cabrio açılır tavan tamir, bakım ve onarım hizmetleri Birlik Cabrio bünyesinde tecrübeli kadromuzla yapmaktayız. “Cabrio Su Alıyor, Cabrio Açılmıyor, Cabrio Camı Kırıldı, Cabrio Yarım Açılıyor, Cabriodan Ses Geliyor, Cabrio Yedek Parçası, Cabrio Motoru Neden Çalışmıyor?” gibi şikayetlerinizi firmamız bünyesinde tecrübeli kadromuzla çözümlemekteyiz.

Cabrio bakımı konusunda tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktayız. Başta Bursa Cabrio bakımı olmak üzere İstanbul Cabrio, Ankara cabrio, Kocaeli cabrio, Yalova cabrio, Balıkesir cabrio, İzmir cabrio, Çanakkale cabrio gibi tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktayız. Hemen bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz!