Sunroof Tamiri

Sunroof arızaları arabalarda en çok rastlanan arızalardır. Hele bakımları yapılmadığı durumlarda Sunroof arızası içten bile değil! Her türlü marka/model aracın sunroof tamiri Birlik Sunroof’ta profesyonelce yapılmaktadır.

Her türlü aracın açılır tavan (sunroof) sorunlarını profesyonel kadromuzla onarmaktayız. Açılmayan, yavaş çalışan sunrooflarınız için ücretsiz checkup yaparak net maliyet fiyatını çıkartıp sizlere sunuyoruz. Kaliteli ve orjinal yağlar ile sunrooflarınızın bakımını yapıyoruz. Uygulama yaptığımız aracınızı sizlere belirtilen zamanda teslim etmekteyiz.

Sunroofların genel olarak arıza sorunları bilinçsiz kullanma ve sanayi yağları ile (Gress yağ) müşterinin bilinçsizce bakım yapmaya çalışmasıdır. Sanayi yağları su ve tozu mıknatıs gibi çekmekte, toz ve pislikler kızak aralarına sıkışarak mekanizmanın sıkışmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için sunroof bakımlarınızda orjinal yağlar kullanmanız ve periyodik olarak bakımlarını yaptırmanız önerilir.

Sunroof Tamiri

Araç tavanının kısmen yarısını kaplayan, elektronik veya elle açılan cam bölme. Açılır tavanlara alternatif olan Sunroof fiyatları bakımından tamamen açılan tavanlara göre daha ucuz olması nedeniyle de daha çok tercih ediliyor. Sunroof tamiri, açılır tavanlara göre daha ucuz ve daha kolay olduğundan da tercih edilme nedenleri arasındadır. Panoramik cam tavanlar sunroofların oranını azaltsa da hala gözde aksesuarlar arasında yer alıyor.

Sunroofun avantajları

Sunroofun artıları arasında; sürücünün dikkatinin dağılmaması, özellikle rüzgarlı havalarda araç kullanmayı olumsuz etkilememesi, yakıt ekonomisinin etkilememesi ve sürüş keyfini arttırması bulunuyor.

Sunroof’unuz arızalıysa hemen bizimle iletişime geçin!